Браслети для дівчаток

16 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 84051 Браслет Great Pretenders Rainbow With Me (84051)
  119 грн
 2. Артикул: 84062 Браслет Great Pretenders Classy Crystal Clasp (84062)
  169 грн
 3. Артикул: 84058 Браслет Great Pretenders Sweet on Sunshine (84058)
  189 грн
 4. Артикул: 84079 Браслет Great Pretenders Charm-ed & Chain (840790
  199 грн
 5. Артикул: 84080 Браслет Great Pretenders Party in Pink (84080)
  139 грн

16 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити браслети для дівчаток за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Прикраси популярні не тільки у дорослих, виробники випускають дитячі браслети, які подобаються і самим дітям і їх батькам. Купити браслет для дівчинки можна, коли їй виповнилося 3 роки.

Асортимент браслетів для дівчаток

Прикраси для дітей виготовляються у формі плетених браслетів, ланцюжків, з підвісками у вигляді тварин або забавних фігурок, персонажів мультфільмів. Дитячі браслетики виконані з яскравих і різнобарвних деталей, для виготовлення використовуються різні матеріали, від простого металу і пластмаси до срібла вищої проби і кольорової емалі. Срібні прикраси будуть радувати дитини багато років і після дня подарунка.

Гарний срібний браслет для дівчинки з підвіскою можна купити підлітку. Недорогі браслети для дівчаток можна дарувати маленьким дівчаткам, які ще не уважно ставляться до прикрас і можуть їх втратити. Їм підійдуть плетені браслети із застібкою, які зручно носити на руці. Також можна вибрати браслети-ланцюжки з підвісками, які можна замінювати на свій розсуд. Плетені браслети цікаві тим, що відрізняються технікою плетіння. Дитячі браслети купити, щоб носити на руці одразу в декількох варіантах, вони будуть виглядати оригінально і стильно.

Як вибрати дитячий браслет

Вибираючи дитячі браслети для дівчаток, необхідно дивитися на розмір, щоб вони добре трималися на руці, не були великими або навпаки, занадто маленькими, що не пригнічували і не зсковзували. Що стосується якості, то незалежно від матеріалу виготовлення, браслет дитячий купити потрібно, виготовлений з нешкідливих і гіпоалергенних матеріалів, вставки і підвіски повинні бути без гострих країв, щоб не поранити дитину.

Для маленьких дівчаток найкраще вибрати м'яке широке прикраса з міцною застібкою, без підвісок, які можуть відірватися. Занадто тонка, ймовірно за все, порветься, особливо, якщо дитина буде носити його, не знімаючи. Масивні вибирати також не рекомендується, вони будуть незручними. Підлітку можна вибрати прикраси з дорогоцінних металів. Браслети для дітей купити в «Чудо-Острові» можна, якщо замовити їх по телефону або оформити заявку в формі на сайті. Ціна дитячих браслетів залежить від матеріалу виготовлення, срібні коштують значно дорожче пластикових і плетених.