Намиста для дівчаток

5 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
 1. Артикул: 86106 Намисто Great Pretenders Icy Nicey (86106)
  139 грн
 2. Артикул: 86081 Намисто Great Pretenders Cute Hoot Owl (86081)
  149 грн
 3. Артикул: 86045 Намисто Great Pretenders Kick Start My Heart (86045)
  159 грн
 4. Артикул: 86010 Намисто Great Pretenders Flower Gem (86010)
  279 грн

5 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити намиста для дівчаток за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Намиста для дівчаток разом з браслетами і сережками створять завершений образ. В «Чудо-Острові» можна купити недорогі намиста для дівчаток віком від 3 років. Серед великого асортименту прикрас можна знайти моделі для дошкільнят та підлітків, виготовлені з різного матеріалу, як недорогого, так і благородного.

Яке намисто можна подарувати дівчинці

Дитяче намисто сподобається дівчаткам, які люблять вбиратися, проявляти свій стиль. Його можна подарувати доньці, племінниці або подругам дочки як подарунок. Дитячі намиста в основному китайського виробництва виготовлені у вигляді:

 • ланцюжків з підвісками;
 • намистин різної форми, зібраних на нитку.

Намисто для дітей можна одягати дівчаткам від 3 років, але і більш старші діти із задоволенням надінуть на себе таку прикрасу. Парне намисто можна подарувати дівчинці і її подружці, щоб воно нагадувало їм про дружбу.

В «Чудо-Острові» продаються намиста якісні, яскраві та креативні. Їх носять як повсякденні прикраси або ж надягають їх на свято. Намиста прості на вигляд і одночасно привабливі, якщо подарувати одне з них дівчинці, воно може стати улюбленим, тим, з яким вона не захоче розлучатися. Кольорові прикраси можна носити цілий рік, але особливо доречно вони будуть виглядати влітку, тому що вони яскраві і легкі. Оригінальні намиста будуть привертати увагу всіх оточуючих.

Крім намист, дівчинці можна подарувати гарний обруч на волосся, яскравий тонкий обруч буде відмінно тримати волосся, вони не будуть розсипатися.

Матеріали виготовлення намист

Намиста і набори виготовлені в одному стилі, що полегшує їх вибір. Красиве намисто для дітей купити можна під певний одяг, все разом буде виглядати виграшно. Для дитячих виробів виробники використовують кілька матеріалів, але всі вони безпечні для шкіри дітей, не викликають алергії і подразнень. Деталі міцно з'єднані між собою, намиста НЕ порвуться навіть на активному дитину. При виготовленні використовуються:

 • метал;
 • пластик;
 • гума;
 • поліестер.

Вибрати аксесуар, щоб він точно сподобався дівчинці, можна разом з нею на сайті. Адже найкращий подарунок - це той, про який дитина мріє. Ціна дитячого намиста залежить від матеріалу і кількості підвісок. Замовлення оформляйте на сайті в формі або по телефону.