Вертольоти на радіокеруванні

6 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: S5H Вертоліт SYMA на радіокеруванні (S5H)
  1 295 грн
 2. Артикул: S39H Іграшковий гелікоптер Syma (S39H)
  2 139 грн
 3. Артикул: S107H Гелікоптер SYMA на р/к в асорт. (S107H)
  1 974 грн
 4. Артикул: S39(S10) Вертоліт іграшковий Syma на радіокеруванні (S39(S10))
  Немає в наявності
  1 349 грн

6 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити вертольоти на радіоуправлінні за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Вертоліт на радіокеруванні - відмінна іграшка для хлопчиків, з набором цікавих функцій і практичних можливостей. Купити вертоліт на радіоуправлінні для дітей старшого віку можна в магазині «Чудо-Острів».

Характеристики вертольотів на радіокеруванні

У моделях вбудована зарядка від USB, можлива робота від батарейок. Працюють вертольоти від декількох каналів управління, радіус польоту складає 20 м, тривалість польоту 8-10 хвилин. Вертоліт на пульті управління виготовлений з легкого пластика, має невеликі розміри, важить кілька десятків грамів.

У комплект з іграшковим вертольотом входить інструкція, за якою можна зрозуміти, як їм управляти. Політ іграшки здійснюється за допомогою заднього гвинта, який крутить лопаті. Вертоліт здатний повертати, міняти висоту, виконувати м'яку посадку. Все це здійснюється за допомогою пульта управління.

Плавні рухи і підтримання потрібної висоти відбувається під дією датчика барометричного тиску. За зліт і посадку відповідає кнопка на пульті, що робить управління іграшкою легким, впоратися з яким під силу будь-якій дитині.

Передбачена автоматична посадка іграшки, коли заряд батареї закінчуватиметься. Коли лопаті зустрічаються з перешкодою і не можуть обертатися, іграшка перейде в режим захисту від перевантажень. З вертольотом можна грати навіть в темний час доби, на корпусі є світлодіодні ліхтарики.

Для кого призначені вертольоти на радіоуправлінні

Купити вертоліт на пульті управління можна для хлопчиків, вік яких дозволяє їм розуміти, як потрібно управляти технологічними іграшками. Різниця між моделями полягає в системі радіоуправління, по різних каналах передаються окремі сигнали. По одному передаються сигнали для переміщення іграшки по висоті, по іншим - по горизонталі. Чим більше каналів, тим краще вертоліт управляється і маневрує. Невелике число каналів притаманне моделям з простим управлінням, такі підійдуть для маленьких дітей. Крім системи управління, у моделей є відмінності в конструкції гвинтів. Моделі з соосной системою простіше в управлінні, ніж з класичною системою, але останні більш маневрені. Вертольоти відрізняються за типом і потужності двигуна, що впливає на швидкість, дальність і час польоту.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку