Водний пістолет

64 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: F0496 Водний бластер Nerf Dino Squad Super Soaker (F0496)
  Спеціальна ціна 859 грн Звичайна ціна 1 119 грн
 2. Артикул: 5643 Водний бластер X -Shot Nano Drencher (5643)
  Спеціальна ціна 119 грн Звичайна ціна 199 грн
 3. Артикул: 5643R Водний бластер X -Shot Warfare Nano Drencher (5643R)
  Спеціальна ціна 139 грн Звичайна ціна 199 грн
 4. Артикул: 56333R Водний бластер X-Shot Fast-Fill Nano (56333R)
  399 грн
 5. Артикул: 56221R Водний бластер X-Shot Fast Fill Large (56221R)
  1 189 грн

64 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити водні пістолети за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Дитячий водний пістолет - одна з найпопулярніших іграшок у дітей дошкільного та шкільного віку, особливо у хлопчиків, які люблять активні ігри. Для дітей, які захочуть грати з водним пістолетом дитячим, можна купити його на сайті «Чудо-Острова» за низькою ціною.

Асортимент водних пістолетів

Принцип роботи у водних пістолетів однаковий, вони стріляють водним струменем, яка формується з води, що заливається в резервуар. При натисканні на курок відбувається постріл струменем води. Струмінь досить далекобійна, але абсолютно безпечна, при попаданні в дитини не завдає йому ніякої шкоди. Дизайн моделей водного пістолета різноманітний, від класичного до оригінального, наприклад, у вигляді риб. Такий водний пістолет купити можна дитині, якщо він любить все незвичайне.

Розміри пістолетів також різні, виготовляються вони, щоб підходити за розміром дітям різного віку. Матеріал виготовлення - пластик, пофарбовані різні частини вироби в різні кольори, в основному яскраві - блакитний, помаранчевий, червоний, білий, зелений. Через що великий водний пістолет сподобається хлопчикам будь-якого віку.

Для чого купують водні пістолети

Купити водний пістолет дітям можна для гри вдома, на природі, на відпочинку. Особливо стане в нагоді іграшка в літню спеку, коли струмені води можуть освіжати і приносити прохолоду. У моделях передбачені додаткові функції, деякі іграшки можуть світитися в темний час доби, підкачувати воду, випускати бульбашки з мильного розчину. Також у багатьох моделях вбудовані музичні та світлові ефекти.

Різні моделі відрізняються розмірами і обсягом резервуара для води, від цього залежить, як довго можна буде грати з ним. Коли вода закінчується, щоб продовжити гру, потрібно просто заповнити резервуар рідиною і продовжити.

Вибираючи модель, щоб водні пістолети купити, потрібно звертати увагу, щоб вони за розміром і функціональності підходили дитині за віком. Хлопчик повинен без зусиль піднімати іграшку, тому для маленьких дітей потрібно вибирати модель з невеликим резервуаром, незважаючи на те, що наповнювати його доведеться частіше.

Ігри з пістолетами водними розвивають дітей фізично, вони частіше проводять час на свіжому повітрі. Діти стають більш вправними, сміливими, тренують комунікативні навички, тому що з іграшковою зброєю зазвичай грають в команді.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку