Захисні шоломи

3 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: MS 0033 Шолом Prof1 в асортименті (MS 0033)
  184 грн
 2. Артикул: MS 2978 Шолом Prof1 в асортименті (MS 2978)
  150 грн
 3. Артикул: AS180066-8 Шолом дитячий SPORT BRAND (AS180066-8)
  Немає в наявності
  419 грн

3 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячі шоломи за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Шолом для дитини - обов'язковий аксесуар, якщо він їздить на велосипеді, самокаті або іншому подібному транспорті. Захисне екіпірування покладена і дорослим, так як на дорозі може трапитися всяке, а дітям просто необхідна. Купити дитячі шоломи потрібно як хлопчикам, так і дівчаткам, початківцям і вже досвідченим користувачам дитячого транспорту.

Для чого купувати шолом для дитини

Захисний шолом для дітей оберігає голову від травм при падінні дитини з велосипеда. Шоломи мають розміри, що відповідають віку від дошкільника до підлітка. Немає різниці в тому, кому купити їх - хлопчику чи дівчинці. Шолом для дітей фіксується на підборідді і потилиці, кріплення утримують його на голові під час їзди і можливого падіння.

Важить шолом для малюків і дітей старшого віку трохи, він легкий, комфортний, обтічного дизайну. Зверху в ньому передбачені отвори, куди проникає повітря, перешкоджаючи перегріву голови, тому використовувати захисний шолом для малюків можна навіть влітку, в спеку. У міцності шолом при цьому не втрачає. Дизайн і забарвлення шапочки шолома для хлопчика виконані в барвистих варіантах, це спеціально зроблено виробниками, щоб дитина із задоволенням одягав шолом всякий раз, як виходить кататися на велосипеді, скейті, самокаті. Кататися в шоломі треба навіть тим дітям, хто вже добре вміє їздити.

Як правильно вибрати шолом для дитини

Шапки шоломи для дітей потрібно вибирати за розміром і обсягом голови. Не можна купувати занадто великі, адже навіть при наявності застібки, шолом при русі може злетіти. Застібки повинні регулюватися, тоді купити шапку шолом для хлопчика можна на пару років. Звертайте увагу на матеріал і вага виробу. Шапочка шолом для дівчинки або хлопчика повинна бути легкою і удоропрочной. Шолом захищає верхню частину голови від можливих травм, є надійною екіпіровкою, з якої можна не переживати про безпеку дитини. Без застосування шолома можливість отримання травм, в тому числі серйозних, різко зростає.

Купити захисний шолом для катання на дитячому транспорті можна в «Чудо-Острові». Оформіть заявку в онлайн формі або зателефонуйте. По телефону можна отримати консультацію по всіх виниклих питань. Доставка товару зі складу по всіх областях України.