Дитячі парасольки

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: MK 3620-1 Парасолька дитяча (MK 3620-1)
    Немає в наявності
    149 грн

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячі парасолі за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Скоро настане осінь, на зміну сонячним дням прийдуть дощові будні. І вже сьогодні варто задуматися про те, а чи є все необхідне для того, щоб не промокнути. І в першу чергу це стосується головного атрибута дощової погоди - дитячі парасолі.

Сьогодні виробники випускають не тільки парасолі для дорослих, але і не обділяють увагою наймолодших любителів дощової погоди. Як функціонує парасольку для дорослих людей начебто все зрозуміло, але коли батьки хочуть придбати для малюка цей аксесуар, виникають певні труднощі. Тому, щоб розвіяти всі сумніви фахівцями інтернет-магазину Чудо-Острів дані поради як правильно купити дитячий парасольку. В асортименті є дитячі парасольки для хлопчиків.

Перед тим, як купити парасольку для дитини необхідно враховувати наступне:

  • парасольку дитячий повинен бути яскравим - діти це люблять;
  • висока якість товару;
  • безпеку в експлуатації.

Механізм збирання дитячого парасольки

Часом це найболючіша тема для батьків, адже саме ця причина є тим, щоб відмовитися від покупки дитячого парасольки. Але не варто впадати у відчай. Потрібно просто використовувати ті товари, які мають простоту експлуатації аксесуара. Краще довіритися механічному механізму збирання або цільної ручці. Автоматична система може або налякати малюка, або пошкодити дитини.

Чим визначається безпеку дитячого парасольки

Безпека експлуатації парасольку дитячий визначається не тільки механізмом збирання, а й формою кінців спиць. Вона повинна бути закрита спеціальними наконечниками бажано з пластика. А ручка повинна бути у вигляді гачка.

Купол парасольки для дітей

В даний час виробниками використовується поліестер. Завдяки властивостям цього матеріалу купол парасольки що не промокає і швидко висихає. Для батьків хотілося б порекомендувати прозорий дизайн. Він дозволить спостерігати за дитиною. Парасолька дитячий купити за низькою ціною можна в магазині Чудо Острів.

Але, а розмір дитячого парасольки повинен бути трохи нижче талії малюка. Тому якщо вирішите придбати даний товар необхідно або виміряти відстань до талії, або прийти разом з дитиною за покупкою.

Що стосується дизайну дитячого парасольки, то звичайно перевагу потрібно віддати вибору малюка. Адже в різний період дитинства у дітей різні смаки. Комусь подобаються персонажі улюблених мультфільмів, а кому-то абстрактні зображення.

Купити дитячий парасольку, як для хлопчиків, так і для дівчаток можна в інтернет-магазині Чудо-Острів. У каталозі товарів завжди можна знайти дитячий товар, який зацікавить малюка. Купити парасольку дитячий можна замовивши його через корзину сайту або по телефону.