KINSMART

98 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: KT5341WP Машинка Kinsmart Chevrolet Camaro Z/28 Police інерційна металева (KT5341WP)
    Спеціальна ціна 185 грн Звичайна ціна 219 грн

98 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити KINSMART машинки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Сьогодні існує колосальна кількість автоігрушек для хлопчиків. І в цьому великому різноманітті батькові важко зупиниться на виборі конкретної моделі. Тому фахівці інтернет-магазину Чудо-Острів підготували статтю, в якій допоможуть прийняти правильне рішення. Якщо вирішили зробити приємне дитині, то обов'язково прислухайтеся до порад професіоналів.

Кожен хлопчисько в душі по-своєму автолюбитель. Саме тому випускається дуже багато машинок. І серед цього іграшкового автосалону користуються популярністю модельний ряд марки Kinsmart. Вони дуже затребувані не тільки серед дітей, навіть дорослі набувають для поповнення колекції.

Вже протягом 20 років китайський виробник машинок Kinsmart дарує радість дітям. Компанія випускає точні копії всіх відомих марок автомобілів. Грати дитині з такими іграшками одне задоволення. Купити машинки кінсмарт можна в інтернет-магазині Чудо-Острів, де завжди оновлюється модельний ряд.

Але кожен батько, звичайно ж, розуміє, що не тільки точна копія є тим тригером при покупці. Саме тому машинки kinsmart не тільки безпечні, але мають і іншими якостями.

Переваги компанії Kinsmart

Виробник подбав не тільки про безпеку використання. Машинки kinsmart мають такі властивості:

складаються з металевого корпусу, а також володіють інерційними властивостями, що дозволяє не отримати травму, якщо kinsmart машинки впадуть на дитину;

для виробництва використовуються тільки безпечні матеріали;

при виробництві коліс, використовуються справжні гумові покришки, але вони закріплені таким способом, що навіть наймолодший шиномонтажник не зможе їх розбортуватися;

але, і про питання поломок, модельний ряд машинок кінсмарт є самим «невбиваним», тому якщо дитині подобається все трощити, а повірте, все так робили, то купите металеву машинку kinsmart.

Види модельок машинок kinsmart

У іграшковому автосалоні інтернет-магазину Чудо-Острів можна побачити модельний ряд різних масштабів:

  • 1:32;
  • 1:36;
  • 1:38.

Kinsmart машинки є точною копією автомобілів відомих брендів, як Mercedes, Nissan, Lexus, Audi, Ford, Lamborghini і інші. Купити машинки Kinsmart можна прямо зараз, залишивши заявку на офіційному сайті.

Підводячи підсумки, яку ж все-таки вибрати машинку дитині, прийміть рішення в сторону іграшок торгової марки Kinsmart. Адже кожен хлопчисько мріє про особистий автомобіль. Так подаруйте йому його заповітну мрію.