Іграшки для дітей 11 років

2045 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 60205 Конструктор LEGO City Trains Рейси (60205)
    459 грн
  2. Артикул: M38-B0781D Конструктор SLUBAN "Town" Автовишка (M38-B0781D)
    125 грн
  3. Артикул: M38-B0781B Конструктор SLUBAN "Town" Сміттєвоз (M38-B0781B)
    125 грн

2045 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити іграшки для дітей 11 років за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Іграшки для 11 років в магазині «Чудо-Острів» представлені конструкторами, автоматами з водяними і м'якими кулями, машинками-трансформерами, пазлами, настільним іграми, дерев'яними конструкторами, кубика. Іграшки на 11 років - це рюкзаки, пенали та підставки під олівці, які необхідні дитині, яка навчається в школі.

Асортимент іграшок для дітей 11 років

Іграшки 11 років - конструктори, з деталей якого можна зібрати автомобіль, танк, літальний апарат, патрульну машину, замки, вертольоти. Конструктори складаються з пластикових і дерев'яних деталей різних квітів, збираючи їх поступово, дитина тренує здатність логічно думати, наполегливість, вміння доводити почате до кінця. Готові вироби можна використовувати для індивідуальних чи колективних ігор. Іграшки для дітей 11 років для хлопчиків представлені бластерами, пістолетами з кулями присосками і м'якими кулями. Зброя - кращий подарунок для хлопчиків, якщо вони хочуть вести активний спосіб життя або займаються спортом. Іграшки на 11 років бластери лідирують серед подібних моделей, у них багато функцій, вони можуть стріляти дрібними і більшими кульками. З іграшковою зброєю можна грати в рухливі ігри, під час яких дитина активно рухається, гра розвиває спритність, увагу, гостроту зору.

Для дівчаток можна купити іграшки від 11 років інтерактивні ляльки, які по функціональності нагадують живих дітей, розвивають почуття відповідальності, терпіння, фантазію, посидючість.

Іграшки дітям 11 років роботи-трансформери також є популярними іграшками, їх можна перетворювати в машинку, керовану з пульта управління. Складна конструкція і барвистий дизайн привертають хлопців незвичністю, розвивають посидючість, фантазію, абстрактне мислення. Для цього віку дітей іграшки досить складні, тому вони зацікавлять не лише дітей, а й дорослих.

Як вибрати іграшки на 11 років

Всі моделі іграшок, що продаються в магазині «Чудо-Острів», виконані з безпечних матеріалів, пластику, дерева та металу, всі частини надійно з'єднані, немає деталей, про які дитина може травмуватися. Іграшки упаковані в барвисті упаковки, в яких їх можна зберігати до і після гри.

Як замовити іграшки: вибрати модель, зателефонувати або оформити заявку в онлайн-формі.