Іграшки для дітей 2 роки

1033 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
  1. Артикул: 39244 Авто Wader "Kid cars" пожежна (39244)
    9 грн

1033 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити іграшки для дітей 2 роки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Іграшки дитині 2 роки призначені для того, щоб зацікавити його проявляти активність. Іграшки дітям 2 роки допомагають їм активно взаємодіяти з навколишнім світом, пізнавати його. Іграшка на 2 роки стимулює розвиток вищої нервової діяльності, сприяє формуванню важливих рефлексів.

Характеристики іграшок для дітей 2 роки

Дитячі іграшки на 2 роки повинні володіти такими властивостями:

  • виготовленими з безпечних для здоров'я і якісних матеріалів;
  • бути зручними і простими в застосуванні;
  • бути функціональними і довговічними;
  • відповідати ступеню розвитку дворічної дитини.

Іграшки для дітей від 2 років відрізняються високою якістю, яскраві, з простими деталями, які можуть зацікавити дитину цього віку. Іграшки для дітей 2 роки - це конструктори, що рухаються кубики, невеликі машинки, дерев'яні іграшки-кубики, розвиваючі килимки, пазли, дитячі книжки з простими сюжетами.

Для чого призначені іграшки на 2 роки

Іграшки для 2 років - це набори для творчості, для малювання, ліплення, аплікацій, ігри з пластиліном. Іграшки для дітей 2 років допомагають розвивати музичне і зорове сприйняття, вивчати і дізнаватися геометричні фігури і кольору. Іграшки від 2 років розвивають логічне мислення, креативність, розвивають мова і пам'ять, збільшують словниковий запас, знайомлять з буквами і цифрами.

У топ іграшок для дітей 2 років входять дитячі коляски і беговел, самокати на яких дитина може вчитися їздити і управляти транспортним засобом. Іграшки дитині 2 роки, які необхідні кожному з них - це формочки, грабельки, лопатки, пирскавки і інші пристосування для гри в піску. Малюкам можна купити іграшкові сумочки, годинники, телефони, рюкзачки, щоб вони могли наслідувати дорослим. Іграшкова одяг і посуд, ляльки - це також цікаві і корисні іграшки для дитини 2 роки, особливо для дівчаток.

Іграшки розвивають моторику, посидючість, координацію рухів, окомір, гнучкість рук, готують малюка до сприйняття листи і рахунки. Знайомлять дітей з поняттями форми, цілого і частин, кольору, розміру, розвивають інтелект, пам'ять, логіку, образне мислення. Музичні іграшки вчать дітей уважно слухати музику, розвивають музичний слух, розважають. Машинки і каталки, на яких можна їздити, приведуть в захват будь-яку дитину.